Dr Tens Therapy

Dr. Tens Therapy, Refleksoloji, Tens, Masaj ve Akupunktur destekleyici tedavilerinin tümünü tecrübe edebileceğiniz bir cihazdır.

Refleksoloji masajının en önemli özelliklerini size sunan Dr. Tens Therapy, tepeden tırnağa sağlıklı bir yaşam vaat eder. Ağrılarınızı gidermek, fazla kilolarınızdan ve selülitlerinizden kurtulmak, psikolojik olarak yenilenmek, sağlıklı bir birey olma yolunda büyük bir adım atmak için ihtiyacınız olan her şeyi bünyesinde barındırır.

Dr. Tens Therapy’nin elektropadleri, inceltici kemeri ve mini tens cihazı ile yapacağınız uygulamalar incelmenize, sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olurken, kaslarınızı güçlendirir. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra, kan dolaşımınızı hızlandırır, vücudunuzdaki toksinleri atmanızı yardımcı olur. Fizik tedavi özelliği sayesinde ağrılarından kurtulmanızı sağlar.

Dr. Tens Therapy, komple bir tedavi imkanını tek üründe kompakt ve donanımlı bir şekilde sunar. 25 farklı fonksiyonu ile bel, boyun ve kas ağrılarının giderilmesi, masaj, kas ve bağ zedelenmeleri sonrası güçlendirme, vücut geliştirme, anti aging, zayıflama, psikolojik yenilenme, sıkılaşma ve sinir sisteminin rahatlaması gibi birçok sorununuza
çözüm üretir. Üstelik evinizin konforunda günde sadece 25 dakikanızı ayırarak! Dr. Tens Therapy kişiye aynı zamanda pasif spor yaptırır. Konuşma ve müzik çalma özelliğiyle rahatlatırken aynı zamanda eğlendiren Dr. Tens Therapy, 2 yıl garantilidir.

home